ES RUBBER vyrábí opletané průmyslové hadice pro nejrůznější použití: voda, vzduch, plyny a paliva, svařování, vzduchové a vakuové brzdy, hydraulika, topení a chladiče pro automotive.

Ať máte jakékoli potřeby, vynasnažíme se Vám zajistit co nejkvalitnější na míru vyrobený nebo sériový výrobek. Vyhovíme i speciálním požadavkům (krátké hadice, barevné hadice, vlastní značení /potisk hadic). Stejně jako u všech výrobků ES RUBBER zajistíme odborný technický servis a podporu v každé fázi procesu.

ES Rubber vyrábí průmyslové hadice s vnitřním průměrem od 3 do 38 milimetrů podle doporučeného poměru mezi provozním tlakem a tlakem při roztržení 1:3, 1:4 (nebo podle požadavků zákazníka) a s provozním tlakem do 80 bar.

  • Hadice jsou vyráběny ze standardních i speciálně vyvinutých elastomerů: NR, SBR, CR, NBR-PVC, NBR, CM, EPDM a Hypalon®.
  • ES RUBBER klade důraz na kvalitu. Všechny výrobky jsou podrobovány přísným jakostním testům. Výrobky splňují normy EN, ISO, BS, DIN, MIL-STDS, SAE, NEN, NBN, SIS a izraelské normy. Naše výrobní závod je certifikovány podle normy ISO 9001:2015.

Hadice na vodu

Hadice pro Topení

HADICE PRO PLYNY

PALIVOVÉ HADICE

Chladičové hadice

Hydraulické hadice

Brzdové hadice

Hadice pro Vzduchové Brzdy

Hadice pro Rozpouštědla

Hadice pro svařování

Vzduchové hadice

Tabulka Chemické Odolnosti