ES RUBBER splňuje ty nejnáročnější mezinárodní standardy kvality.

VÝSTAVBA TUNELŮ

ES RUBBER nabízí široký sortiment těsnicích systémů a svým dlouholetým působením na trhu a zkušenostmi v oboru zajišťuje úspěšnost projektů výstaveb tunelů.
Naše projekty, na kterých jsme se podíleli po celém světě, se nachází v Rakousku, Belgii, Rusku, Polsku, Peru, Mexiku, Izraeli a Indii.

VODOVODY A KANALIZACE

Zákazníci ES RUBBER si mohou vybrat z obrovského množství těsnění, které jsou dodávané sériově nebo jsou vyrobené na míru. Rozsáhlé portfolio výrobků všech tvarů a velikostí, ve většině případů skladem, uspokojí nároky pro téměř veškerou oblast použití.

DOPRAVA

ES Rubber nabízí široký sortiment profilů pro všechny typy dopravních prostředků jako jsou autobusy, kamiony, osobní nebo kolejová vozidla.
Všechny výrobky splňují požadavky norem IATF 16949:2016 a EN 45545.

INFRASTRUKTURA

Kvalitní infrastruktura stojí na pevných základech. ES Rubber nabízí svým zákazníkům profily pro různé typy staveb jako jsou silnice, mosty, tunely, vodní rezervoáry, kanály a další.
Náš široký sortiment profilů a těsnění, které se používají v různých odvětvích, jsou synonymem kvality, spolehlivosti a výkonu.

INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ

ES RUBBER vyvíjí inovativní řešení pro stavebnictví a výstavbu tunelů i pro mnoho dalších konstrukčních systému. Inovativní hydrofilní těsnící systémy jsou profily se schopností zvětšit svůj objem při absorpci vody. Při kontaktu s vodou zvětší profil svůj objem a tím zvýší těsnící funkci.

KONTAKTUJTE NÁS

Věříme v budování důvěryhodných a dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky po celém světě. Náš tým zkušených obchodníků a techniků Vám poskytne podporu v průběhu celého procesu od prvotní fáze návrhu a vývoje až po konečnou fázi výroby a expedice.
Potřebujete poradit? Jsme zde, abychom Vám pomohli, kontaktujte nás.

ES RUBBER NOVINKY

VYBRANÉ VÝROBKY

ŘEŠENÍ TĚSNĚNÍ NA MÍRU PRO SPECIFICKÉ POŽADAVKY